ZAMÓWIENIA I CENY

Papel Studio to autorska pracownia, tutaj wszystko przechodzi przez moje ręce! Każde zamówienie to spersonalizowany projekt, dlatego każde jest traktowane indywidualnie.

Pracuję w Gdyni, regularnie można się ze mną spotkać na targach ślubnych OFF WEDDING w Warszawie i Łodzi, może także umówić się na spotkanie w Trójmieście lub spotkanie online.

Chcesz zamówić moje papelowe zaproszenia? Pierwszy krok to… NAPISZ DO MNIE MAILA

W odpowiedzi prześlę Ci listę informacji jakie potrzebuję do przygotowania projektu. Po przesłaniu danych przygotuję projekt i otrzymasz ode mnie wizualizację do korekty/akceptacji. Oczywiście jeżeli będziesz mieć uwagi szlifuję projekt. Po akceptacji projektu przechodzimy do podsumowania zamówienia i do realizacji. Zamówienia wysyłam przesyłką kurierską lub można je odebrać osobiście w centrum Gdyni.

Jeżeli macie pomysł na wprowadzenie zmian w moich projektach – nie ma problemu, możemy też połączyć różne moje projekty!

Podobają Wam się moje prace, ale chcielibyście jeszcze coś innego? Nie ma problemu, mogę przygotować indywidualny projekt!*

Ceny zaproszeń ślubnych  kształtują się między 7-10 zł (cena za jedno zaproszenie ślubne zazwczyaj z dwoma wkładkami i kopertą). Aby otrzymać ceny poszczególnych projektów oraz papeterii na wesele NAPISZ DO MNIE MAILA

Jaki jest czas realizacji? Wszystko zależy w jakim momencie sezonu traficie do mnie. W idealnym świecie piszecie do mnie miesiąc przed datą w której chcecie mieć gotową papeterie. Miesiąc to komfortowy czas pracy dla mnie i czas na poprawki od Was. Natomiast jeżeli macie mniej czasu i potrzebujecie zaproszenia szybciej, piszcie do mnie jak naszybciej! Zawsze coś wymyślimy! 🙂 w gaszeniu pożarów mam doświadczenie i supermoce!

MARYSIA

*pamiętajcie, że indywidualny projekt wg Waszych inspiracji nie może być kopią projektu innego projektant, a także że wykonanie projektu indywidualnego łączy się z dłuższym czasem realizacji.