ARCHIE 04 COLOR

ARCHIE 04 COLOR kolekcja papeterii z charakterystycznym zaokrągleniem tym razem w wersji kolorowej! Dowolne kombinacje kolorów, możliwość dodania kolorowego laku albo wstążki, albo tego i tego (!) daje możliwość stworzenia indywidualnej kombinacji która może być zapowiedzią Waszego kolorowego ślubu! Ale nie tylko! Ten projekt jest minimalistyczny. Wykonane z białego papieru będą znakomitą klasyką i sprawdzą się w każdej stylizacji. Wersja zaproszenia z kieszonką na wkładki z dodatkowymi informacjami lub karty spięte spinaczem.

Co obejmuje jedno zaproszenie?

Karta główna z treścią waszego zaproszenia – tutaj umieszczamy najważniejsze informacje, wasze imiona (lub imiona i nazwiska), datę i godzinę ceremonii, miejsce ceremonii oraz miejsce wesela, no i oczywiście dane zapraszanego gościa! Karta główna ma z tyłu kieszonkę, w które są umieszone dwie wkładki z dodatkowymi informacjami dla gości. Druga opcja – brak kieszonki, karty spięte spinaczem.

Dwie wkładki – jedną zaokrągloną, drugą prostokątną, z informacjami takie jakie wybierzecie, potwierdzenie przybycia, informacja o poprawinach, noclegu, dojeździe, dress code, prośbę o informacje o diecie gości, prośbę o niefotografowanie w trakcie ceremonii, informacje o prezentach, wszystko to co potrzebne jest w Waszych zaproszeniach.

Koperta w wybranym kolorze

Dodatkową opcją jest nadruk na kopercie, dekor koperty – lak lub kółeczko papierowe.

*jeżeli masz pomysł na inny kolor zaproszenia, bądź inny rysunek napisz do mnie 🙂

przykłady kombinacji kolorystycznych (ach ten róż! czerwień! niebieski!) wiwat kolor!