MIŁOŚĆ

MIŁOŚĆ kolekcja papeterii w której głównej roli grają słowa oraz kolor papieru i nadruku jaki wybierzecie! Jeżeli lubicie połączenie różu i pomarańczy to ten projekt w tej wersji wygląda obłędnie! Ale nie tylko! Miłość powstała już w wielu kolorach i w każdej wersji wygląda wspaniale!

Co obejmuje jedno zaproszenie?

Zaproszenie otwiera się klasycznie „na boczek”, w środku znajduje się treść waszego zaproszenia – tutaj umieszczamy najważniejsze informacje, wasze imiona (lub imiona i nazwiska), datę i godzinę ceremonii, miejsce ceremonii oraz miejsce wesela, no i oczywiście dane zapraszanego gościa! W tym zaproszeniu możemy także na lewej stronie umieścić prośbę o potwierdzenie przybycia.

Jeżeli do przekazania gościom macie więcej informacji w zestawie mogą być dwie wkładki z informacjami takie jakie wybierzecie, potwierdzenie przybycia, informacja o poprawinach, noclegu, dojeździe, dress code, prośbę o informacje o diecie gości, prośbę o niefotografowanie w trakcie ceremonii, informacje o prezentach, wszystko to co potrzebne jest w Waszych zaproszeniach, może też być to wkładką w postaci „biletu powrotnego”, czy „vouchera na nocleg”, może też pojawić się kod qr pod którym goście znajdą dojazd do miejsca ślubu, lub np Waszą stronę ślubną 🙂

Koperta w wybranym kolorze

Dodatkową opcją jest nadruk na kopercie, dekor koperty – lak lub kółeczko papierowe.