Cześć!

Tu Marysia, witaj w moim papierowym świecie!

Jestem fotografką i graficzką, absolwentką gdańskiej ASP, pracuję w branży ślubnej od 2009 roku.

Mój pomysł na papeterię i zarazem priorytet w projektowaniu to połączenie dobrego wzornictwa z praktycznością – funkcjonalnością.

Koncept każdego projektu buduję na możliwości umieszczenia na zaproszeniu jak największej ilości informacji w taki sposób, aby zaproszony gość wiedział o wydarzeniu jak najwięcej, i oprócz oczywistości typu „kiedy i gdzie” wiedział jak trafić w miejsce ceremonii i przyjęcia, czy będzie miał jak wrócić do domu, czy będzie nocleg, czy będą poprawiny, tańce na trawie, czy ma ubrać się bardziej elegancko czy mniej formalnie, czy może zgłosić swoją dietę, do kiedy może potwierdzić swój udział w wydarzeniu itd. Oferuję pełną personalizację projektów, tak aby przekazywały one jak najwięcej informacji i jak najwięcej szczegółów dotyczących święta które mają zapowiedzieć. W zestawie z każdym zaproszeniem ślubnym są dwie wkładki, na których pojawiają się wybrane przez was informacje, rysunek mapki, wskazówki i instrukcje. Jestem otwarta na wszelkie uwagi, dlatego śmiało możemy miksować projekty, wprowadzać zmiany w pierwotnych wzorach, a także mogę zaprojektować dla was nowy wzór, bazując na formach, które znajdziecie w moim portfolio.

Nie ma minimalnej ilości zaproszeń, które musicie u mnie zamówić, nie ma także problemu z domówieniem pojedynczych sztuk, gdy okaże się, że o kimś zapomnieliście. Każde zamówienie jest indywidualnym projektem z racji pełnej personalizacji, z każdej serii istnieje możliwość zamówienia papeterii na przyjęcie, winietek, kart menu w różnej formie, planu stołów, numerków stołów, zawieszek, girland, księg gości, wszelkich elementów z papieru.

Pracuję w Gdyni, w domowej pracowni, możecie się ze mną spotkać i zobaczyć projekty na żywo cyklicznie na targach ślubnych w Trójmieście, Warszawie i Łodzi.

Jeżeli macie pytania piszcie śmiało – namiary znajdziecie w zakładce KONTAKT

Uściski znad morza!